Bridwell Clifford - Wielka księga przygódClifford już od ponad 50 lat podbija serca dzieci i rodziców! Właśnie powraca na półki polskich księgarń w klasycznym wydaniu.Po raz pierwszy zamerdał ogonem w książce Normana Bridwella w 1963 roku. W 1988 roku wszedł z łapami do telewizji i jego popularność trwa do dziś – polskie dzieciaki znają go m.in. z kanału MiniMini+. Kolejne pokolenia od nowa zakochują się w tych mądrych i pełnych fantazji opowieściach.

Ten wyjątkowo duży psiak ma talent do wpadania w tarapaty. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół, którzy zawsze ratują go z pieskiej opresji! W co tym razem wplątał swój wścibski, ale kochany ogon? Przekonajcie się sami i poznajcie najlepsze przygody Clifforda!

W tomie „Clifford. Wielka księga przygód” zebrane zostały najciekawsze przygody sympatycznego psiaka – te mądre i pełne fantazji opowieści do dziś podbijają serca dzieci na całym świecie.

Po raz pierwszy zamerdał ogonem w książce Normana Bridwella w 1963 roku. W 1988 roku wszedł z łapami do telewizji. Ten wyjątkowo duży psiak ma talent do wpadania w tarapaty. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół, którzy zawsze ratują go z pieskiej opresji! W co tym razem wplątał swój wścibski, ale kochany ogon? Przekonajcie się sami i poznajcie najlepsze przygody Clifforda!

Książkę można znaleźć tu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,80909,Clifford-Wielka-ksiega-przygod
« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force