Poznaj Ukryte światy owoc konkursu literackiego popisz się talentem 2017


Królewna

„Patka i Pepe. Aventura Brasileira”


Polecamy nowe przygody młodych detektywów

„Patka i Pepe. Aventura Brasileira” – czyli kolejna mega przygoda z lubianej przez czytelników serii detektywistycznej pióra Agi Szczepańskiej. Tym razem Patka i Pepe na tropie afery w dalekiej Brazylii!!! Sympatyczna dwójka młodych detektywów pod opieką Wujka Wężowskiego ląduje w Rio de Janeiro by wyruszyć w niezwykłą podróż wzdłuż oceanicznego wybrzeża do Sao Paulo, jak zawsze ciągnąc za sobą cały strumień nieprzewidzianych przygód oraz niejedną aferę. Kim jest tajemniczy Flamengista? Dlaczego pies Dosiniu chodzi w butach? I co ma z tym wspólnego Najsławniejszy Piłkarz? Czego boją się Smutas-Marudy? Czy Królowa Ptaków uratuje Marzyciela? Oraz czy młodym detektywom uda się rozwiązać tropikalną zagadkę i pomóc nowym przyjaciołom? Jak zwykle w książce pojawią się wspaniałe ilustracje przygotowane przez Marsiję, a niezwykłą okładkę oraz wyklejkę zaprojektował tym razem artysta z Brazylii.

z radością donosimy, że gotowa jest już kolejna część PATKA I PEPE, tym razem akcja rozgrywa się w tropikalnej Brazylii toteż tytuł będzie brzmiał równie tropikalnie i tajemniczo: Aventura Brasileira. Książka ukaże się na przełomie jesieni i zimy i jest kontynuacją lubianej przez dzieci i młodzież opowieści o przygodach dwójki młodych detektywów: Patrycji i Piotrka zwanych Patka i Pepe, która to seria znalazła się liście Lektur Marzeń MEN.

Tym razem ta sympatyczna dwójka młodych detektywów pod opieką Wujka Wężowskiego wyląduje w niesamowitym Rio de Janeiro, a potem udadzą się w niezwykłą podróż wzdłuż oceanicznego wybrzeża do Sao Paulo, jak zawsze ciągnąc za sobą cały strumień nieprzewidzianych przygód oraz niejedną aferę. Będzie gorąco, tropikalnie i magicznie. W książce pojawią się niezwykłe ilustracje przygotowane przez Marsiję, a okładkę oraz wyklejkę projektuje artysta z Brazylii. Zależy nam na utrzymaniu tropikalnego charakteru tej opowieści.

Tekst: Aga Szczepańska
Wydawnictwo Studio Moema
Oprawa twarda
Stron: 176
« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force